Jak szybko i bezpiecznie przekształcić firmę w S.A. i wprowadzić na rynek kapitałowy

Opis szkolenia

Jednodniowe szkolenie mające na celu uświadomienie przedsiębiorcy , ze pieniądze na rozwój firmy można pozyskać nie tylko z banku. Przy okazji przekształcenia firmy w SA zyskujemy wiedzę na temat wartości naszego biznesu jak również otrzymujemy całą skrzynkę narzędzi która pomaga nam rozwinąć firmę szybciej i skuteczniej. Zapraszamy na nasze podstawowe szkolenie podczas którego poznasz nasz unikalny system Ekspres Line! Zajęcia od 9.00 do 18.00

Termin kolejnego szkolenia: Skontaktuj się Miejsce szkolenia: Millenium Plaza Golden Floor Warszawa Cena: 1950 zł + VAT Maksymalna liczba to 20 uczestników

Ekspresline

TO GOTOWY – SPRAWDZONY I KOMPLETNY PLAN LOTU. JAK Z DOWOLNEJ FIRMY PRZEKSZTAŁCIĆ SIĘ W SPÓŁKĘ AKCYJNĄ ORAZ SKUTECZNIE ZADEBIUTOWAĆ NA RYNKU ALTERNATYWNYM NEWCONNECT I DLACZEGO WARTO TO ZROBIĆ!

Krok po kroku przeprowadzę Cię przez procesy przekształcenia, wyceny, opracowań, audytów, analiz, …. Prosto do celu którym jest debiut na rynku kapitałowym.

Zapomnij o bankach, odsetkach, ratach itp. Bądź nowoczesny i sięgnij po pieniądze z rynku kapitałowego. On czeka właśnie na ciebie! Zdobądź środki finansowe i prestiż jednym ruchem! Pamiętaj o tym że prędzej Twój biznes zrozumie inny przedsiębiorca, inwestor – akcjonariusz niż analityk bankowy!

To jest prostsze niż myślisz. Rozwiń swoją firmę! Nie czekaj!