Ekspresline

EKSPRESLINE to czytelny plan lotu, który pozwala każdemu przedsiębiorcy zrozumieć czym jest giełda i dlaczego warto tam być! Nie ma znaczenia branża czy rodzaj usługi, chodzi o drogę i procesy które musimy przeprowadzić.

A jest tego sporo – począwszy od procesu przekształcenia działalności w spółkę akcyjną, audytów, wycen, badania biegłego, rejestracji, odpowiedniego statutu, po rejestrację w KRS, wybór autoryzowanego doradcy, przygotowania dokumentacji finansowej i merytorycznej, dokumentu informacyjnego – po znalezienie inwestorów i przygotowanie debiutu – trochę tego jest.

Pamiętać musimy również, że nie wszystkie firmy mogą stać się częścią rynku kapitałowego. To jest droga którą już przeszedłem niejednokrotnie – zawsze bezpiecznie i skutecznie docierałem do celu.

Mój system krok po kroku przeprowadzi Cię przez te wszystkie trudne procesy, analizy, wyceny, opracowania, audyty – prosto do finału, którym jest udany debiut na Alternatywnym Rynku Kapitałowym GPW - NewConnect Zapomnij o bankach, kredytach, odsetkach, wspólnikach, itp.

Bądź odważny i nowoczesny i sięgnij po pieniądze z rynku kapitałowego New Connect. On czeka właśnie na Ciebie! Zdobądź środki finansowe na rozwój firmy, prestiż i uznanie za jednym zamachem! Z moim systemem Ekspresline – jest to prostsze niż myślisz!

Napisz do mnie